Naše pily ALTENDORF WA80

Naše pily ALTENDORF WA80

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku a čalounickými pracemi. Dodáváme kompletní sestavy i jednotlivé nábytkové doplňky podle požadavků našich zákazníků. Vedle toho nabízíme řezání dílců jiným truhlářům nebo kutilům. Firma byla založena v roce 1992. Od té doby prošla postupným vývojem a získala si kvalitní výrobou dobrou pověst mezi zákazníky nejen v naší oblasti, ale i v širokém okolí.
Dílnu máme vybavenou kompletní řadou kvalitních strojů, které nám umožňují perfektní zpracování materiálů a komponentů pro montáž nábytku. Srdcem dílny je formátovací pila. Při jejím výběru jsme měli přesnou představu, jaké parametry by takový stroj měl splňovat. Vycházeli jsme především z vlastních bohatých zkušeností s předchozími pilami a konkrétních potřeb výroby. Také jsme přihlédli k doporučením a dobrým referencím jiných truhlářů. Po vyhodnocení všech hledisek jsme se rozhodli pro pilu ALTENDORF WA 80, kterou jsme nakoupili v roce 2007.
Předností tohoto stroje je vysoká spolehlivost, přesnost řezu, stabilita nastavení, jednoduchá údržba a snadná obsluha. Mezi některými truhláři koluje pověst, že pily ALTENDORF jsou drahé. Tato informace se však při jednání s dodavatelem o ceně nepotvrdila. Naše pila je vybavena elektrickým zdvihem a naklápěním pilového agregátu a mechanickým nastavením výšky předřezu.
Vzhledem k vyšší efektivitě výroby a následnému nárůstu poptávky jsme se o 3 roky později rozhodli doplnit strojový park o další formátovací pilu. Na základě dobrých zkušeností se značkou ALTENDORF jsme neváhali a zakoupili obdobný, avšak modernější a komfortnější model s označením WA 80x. Tato pila je už vybavena i elektrickým zdvihem předřezu a zejména elektricky stavitelným paralelním pravítkem. Pro větší pohodlí obsluhy při nastavování má navíc horním ovládací panel. Spolehlivost strojů ALTENDORF prokazuje i fakt, že se na nich střídá obsluha 5 – 7 zaměstnanců, aniž by to mělo negativní vliv na opotřebení a celkový stav obou strojů i po několikaletém provozu.
Je třeba zmínit ještě jeden aspekt, který přispěl k rozhodnutí o značce ALTENDORF. Je to spolehlivě fungující servis a to jak během záruky, tak i po jejím skončení. Značku ALTENDORF doporučuji všem, kteří hledají odpověď na otázku „kterou formátovací pilu vybrat“.

HA-KOMPLET S. R. O., Černá Hora, majitel 2 formátovacích pil ALTENDORF WA 80

Dotaz na zboží

Jméno *

Email *

Telefon

Váš dotaz *

* Vyžadovaná pole