Nákup strojů ABG MAX 330 a SUPPRA 320 M

Referenční list
Jiří Sviták
Bolina 30 – Vlašim
Tel: 739003800

Pan Sviták je majitelem menšího truhlářského provozu s obratem okolo 3 milionů korun ročně a zabývá se zakázkovou výrobou nábytku z lamina a zpracováním masivního materiálu. Ve firmě je patrný intenzivní pracovní ruch a její výrobky mají velmi vysokou úroveň.
Vlastní od roku 2013 olepovačku hran ABG MAX 330. Na základě výborných zkušeností se strojem MAX 330 zakoupil na konci roku 2016 formátovací pilu ABG SUPPRA 320 M.

Slova pana Svitáka:
Stroj MAX 330 jsem si pořídil na základě kladných referencí od jiných truhlářů. Měl jsem v úmyslu koupit menší olepovací stroj za výhodnou cenu. Olepovačka MAX 330 maximálně vyhovuje objemu mé práce. Moje obava, že stroj je příliš levný se nenaplnila a jsem opravdu velmi spokojený. Pozitivní a efektivní je i přístup pracovníků firmy BG Technik.
Asi 3 roky po koupi olepovačky jsem potřeboval koupit novou formátovací pilu. Moje volba po důkladném prozkoumání konkurenčních strojů vystavených na výstavě PRAGOLIGNA byla jasná. Koupil jsem formátovací pilu z řady ABG AUPPRA 320 M. Pilu mám tedy krátce, ale i za tu dobu jsem zjistil, že pila funguje bezvadně.
Pila je vybavena výborných pojezdovým stolem, který snese těžší materiály. Pilový agregát má dostatečný výkon pro naše řezání velkých dílců z masivu. Funkční a velmi praktické je hlavní pravítko, na kterém jsou velmi přehledně umístěna měřítka.
Nákup strojů ABG MAX 330 a SUPPRA 320 M bylo dobré rozhodnutí a doporučuji tento stroj všem nerozhodnutým truhlářům.
Klidně mi zavolejte!!!

Jiří Sviták

reference_svitak_1

Dotaz na zboží

Jméno *

Email *

Telefon

Váš dotaz *

* Vyžadovaná pole