Reference

Nákup strojů ABG MAX 330 a SUPPRA 320 M

Referenční list Jiří Sviták Bolina 30 – Vlašim Tel: 739003800 Pan Sviták je majitelem menšího truhlářského provozu s obratem okolo 3 milionů korun ročně a zabývá se zakázkovou výrobou nábytku z lamina a zpracováním masivního materiálu. Ve firmě je patrný…

Pila vhodná k řezání lamina i masivu

Truhlářství Miroslav Novák má sídlo v obci Nové Dvory nedaleko od města Roudnice nad Labem. Orientuje se zejména na výrobu zakázkového nábytku a to jak kompletních bytových sestav, tak i jednotlivých kusů a doplňků. V programu má firma pana Nováka zejména výrobu kuchyní a dalších výrobků tradičního skříňkového sortimentu, přičemž měsíčně zpracovává přibližně 50 různých desek z lamina, MDF, dřevotřísky nebo OSB.

Jak jsme vybírali pilu na masív

Naše firma se téměř výhradně orientuje na výrobu produktů z masivního dřeva. Pro naše zákazníky vyrábíme na zakázku okna, dveře, schody, krovy, pergoly a další výrobky. Pouze nepatrné procento tvoří zpracování deskového materiálu. Firma byla založena v roce 1996 a zejména zaměřením se na výrobky z masivu jsme si v širokém okolí postupně vybudovali dobré postavení v našem oboru.

Naše pily ALTENDORF WA80

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku a čalounickými pracemi. Dodáváme kompletní sestavy i jednotlivé nábytkové doplňky podle požadavků našich zákazníků. Vedle toho nabízíme řezání dílců jiným truhlářům nebo kutilům. Firma byla založena v roce 1992. Od té doby prošla postupným vývojem a získala si kvalitní výrobou dobrou pověst mezi zákazníky nejen v naší oblasti, ale i v širokém okolí.

Dotaz na zboží

Jméno *

Email *

Telefon

Váš dotaz *

* Vyžadovaná pole